Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Content type settings
ar: إعدادات نوع المحتوى

en: Import
ar: استيراد

en: Successful
ar: ناجح

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: About
ar: حول

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: User permissions
ar: صلاحيات المستخدم

en: - Select a value -
ar: - اختر قيمة -
