Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Import
ast: Importar
