Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Content type settings
be: Налады тыпу змесціва

en: Import
be: Імпарт

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Select
be: Выбраць

en: About
be: Аб

en: User permissions
be: Права карыстальніка

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -
