Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Import
bs: Uvezi
