Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Content type settings
et: Sisutüübi seaded

en: Import
et: Impordi

en: Successful
et: Edukas

en: Select
et: Vali

en: About
et: Programmist

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: User permissions
et: Kasutajaõigused

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -
