Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Import
eu: Inportatu

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Select
eu: Aukeratu

en: About
eu: (r)i buruz

en: User permissions
eu: Erabiltzaile baimenak

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -
