Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Content type settings
he: הגדרות סוג תוכן

en: Import
he: יבוא

en: Successful
he: התקבלו

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Select
he: בחר

en: About
he: אודות

en: User permissions
he: הרשאות משתמש

en: - Select a value -
he: - בחירה -
