Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Content type settings
hi: सामग्री प्रकार सेटिंग्स

en: Import
hi: आयात करें

en: Successful
hi: सफल

en: About
hi: के बारे में

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।

en: - Select a value -
hi: - किसी मान का चयन करें -
