Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Content type settings
is: Stillingar efnistegunda

en: Import
is: Flytja inn

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: About
is: Um
