Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Import
kk: Импорт
