Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Import
lv: Importēt

en: Successful
lv: Veiksmīgi izpildīts

en: Upload File
lv: Augšupielādēt failu

en: Select
lv: Izvēlēties

en: About
lv: Par

en: Select content type
lv: Izvēlieties satura tipu

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: User permissions
lv: Lietotāju tiesības

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -
