Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Import
mr: आयात

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
