Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select a value -
my: - တန်ဖိုးတစ်ခုကိုရွေးချယ်ပါ -
