Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Content type settings
nl: Inhoudstype-instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Successful
nl: Succesvol

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Upload File
nl: Uploaden

en: Select
nl: Selecteren

en: About
nl: Over

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: User permissions
nl: Toegangsrechten

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -

en: Uploaded By
nl: Geüpload door
