Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Import
oc: Importar

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Select
oc: Seleccionar

en: About
oc: A prepaus

en: User permissions
oc: Dreits de l'utilizaire

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -
