Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Content type settings
pl: Ustawienia typów zawartości

en: Import
pl: Importuj

en: Successful
pl: Zakończone sukcesem

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Select
pl: Wybierz

en: About
pl: O stronie

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: User permissions
pl: Uprawnienia użytkownika

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -
