Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Content type settings
ro: Setările tipului de conţinut

en: Successful
ro: A avut succes

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Upload File
ro: Încărcare fișier

en: Select
ro: Alege

en: About
ro: Despre

en: User permissions
ro: Permisiunile utilizatorului

en: - Select a value -
ro: - Selectați o valoare -
