Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Content type settings
sk: Nastavenia typov obsahov

en: Import
sk: Importovať

en: Successful
sk: Úspešné

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Upload File
sk: Nahrať súbor

en: Select
sk: Zvoľte

en: About
sk: Informácie o

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: User permissions
sk: Používateľské oprávnenia

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -
