Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Import
sq: Importo

en: About
sq: Informacione
