Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Import
sr: Увоз

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: - Select a value -
sr: - Одабери -
