Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Content type settings
sv: Inställningar för innehållstyp

en: Import
sv: Importera

en: Successful
sv: Lyckades

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Upload File
sv: Ladda upp fil

en: Select
sv: Välj

en: About
sv: Om

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: User permissions
sv: Behörigheter för användare

en: - Select a value -
sv: - Välj ett värde -
