Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి

en: User permissions
te: వాడుకరి అనుమతులు
