Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Import
th: นำเข้า

en: Select
th: เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: User permissions
th: สิทธิ์ของผู้ใช้
