Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Content type settings
tr: İçerik türü ayarları.

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Successful
tr: Başarılı

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Upload File
tr: Dosya Yükle

en: Select
tr: Seç

en: About
tr: Hakkında

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments

en: User permissions
tr: Kullanıcı yetkileri

en: - Select a value -
tr: - Bir değer seçiniz -
