Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Content type settings
uk: Настроювання типів матеріалів

en: Import
uk: Імпортувати

en: Demo
uk: Демо

en: Successful
uk: Прийняте

en: Confirm Delete
uk: Підтвердити видалення

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Upload File
uk: Відвантажити файл

en: Select
uk: Вибір

en: About
uk: Про модуль

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: User permissions
uk: Повноваження користувача

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -

en: Upload CSV
uk: Відвантажити CSV

en: Uploaded By
uk: Завантажений
