Simple Node Importer (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Import
ur: درآمد کریں
