Simple Package Tracking (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Other
uk: Інше

en: Order
uk: Послідовність

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Tracking number
uk: Номер відстежування

en: Tracking numbers
uk: Відстежувані номери

en: Display tracking numbers of shipped packages.
uk: Показати номери відстежування доставлених пакунків.

en: Carrier
uk: Перевізник

en: Tracking
uk: Стеження

en: ca
uk: уд

en: Send an e-mail to the customer
uk: Надіслати повідомлення до клієнта

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
uk: Спроба надіслати повідомлення на адрес електронної пошти @email щодо замовлення № @order_id була невдалою.

en: Fulfillment
uk: Виконання

en: Commerce Order
uk: Торгівля: Замовлення

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)
