Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Other
af: Ander

en: Order
af: Bestelling
