Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ
