Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Other
bo: གཞན

en: Order
bo: གོ་རིམ
