Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Order
bs: Poredak
