Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Order
is: Pöntun

en: Commerce (contrib)
is: Commerce (framlag)
