Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Order
km: លំដាប់
