Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Other
ro: Altele

en: Order
ro: Comandă

en: Notification
ro: Notificare
