Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Other
bg: Други

en: Order
bg: Поръчка

en: Select
bg: Избери

en: Fulfillment
bg: Продажба на оборудване
