Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Other
da: Anden

en: Order
da: Rækkefølge

en: Select
da: Vælg

en: Instructions:
da: Instruktioner:

en: Notification
da: Underretning

en: Tracking number
da: Trackingnummer

en: Tracking numbers
da: Trackingnumre

en: Display tracking numbers of shipped packages.
da: Vis trackingnumre for sendte pakker.

en: Carrier
da: Fragtselskab

en: Send an e-mail to the customer
da: Send en e-mail til kunden

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
da: Forsøgte at sende e-mail @email vedrørende ordre @order_id mislykkedes.

en: click here
da: klik her

en: Fulfillment
da: Indfrielse

en: Commerce Order
da: Commerce Ordre
