Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Other
eo: Alia

en: Order
eo: Ordo
