Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan
