Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Other
gu: અન્ય

en: Select
gu: પસંદ કરો
