Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Other
nn: Andre

en: Order
nn: Sorteringsval
