Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
