Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Other
sq: Tjetër
