Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Other
te: ఇతర

en: Order
te: క్రమం

en: Select
te: ఎంచుకోండి
