Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Other
tr: Diğer

en: Order
tr: Sıralama

en: Select
tr: Seç

en: Tracking number
tr: İzleme numarası

en: click here
tr: buraya tıklayınız
