Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Order
bn: ক্রম
