Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Other
ca: Altres

en: Order
ca: Ordre

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Notification
ca: Notificació

en: Tracking numbers
ca: Números de seguiment

en: click here
ca: clica aquí
