Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Other
et: Muu

en: Order
et: Järjestus

en: Select
et: Vali

en: Tracking number
et: Jälgimiskood

en: Send an e-mail to the customer
et: Saada kliendile e-kiri
