Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Other
ku: هیتر

en: Order
ku: ڕیز
