Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Other
lv: Citi

en: Order
lv: Secība

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Notification
lv: Paziņojums
