Simple Package Tracking (7.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Order
sl: Vrstni red
